Kodukoristus

Kodukoristus on teenus, mida pakuvad koristusettevõtted või isiklikud koristajad, et puhastada ja korrastada kodu. Kodukoristus võib hõlmata erinevaid tegevusi, nagu tolmuimejaga põrandate puhastamine, pindade puhastamine, pesemine, toa- ja vannitoa puhastamine, akende puhastamine ja muud sarnased tegevused.

Kodukoristuse eesmärk on tagada, et kodu oleks puhas ja korras ning see hõlmab tavaliselt regulaarset puhastustööd nagu näiteks põrandate tolmuimejamine ja pesemine, pindade, nagu näiteks laudade ja kappide puhastamine, tolmu pühkimine, vaipade puhastamine ja muud sarnased tegevused.

Kodukoristuse maksumus sõltub kodu suurusest, selle keerukusest, tööde mahtudest ja muudest teguritest. Kodukoristust saab tellida kas regulaarselt või vastavalt vajadusele. Kliendid saavad koristusettevõtetelt tavaliselt hinnapakkumisi vastavalt konkreetsetele vajadustele ja soovidele.

Kodukoristus on oluline, et tagada ohutu ja puhas keskkond kodu elanikele ning parandada kodu esteetilist välimust. Regulaarne kodukoristus aitab ennetada tolmu ja mustuse kogunemist ning tagada, et kodu oleks alati puhas ja korras.

kodukoristus hinnad
kvaliteetne kodukoristus
professionaalne kodukoristus

korterite puhastus
Eramute
Maja koristus

Kodukoristus Tallinnas
Kodukoristus Tartus
Kodukoristus Pärnus