Suurpuhastus

Suurpuhastus on põhjalik koristustöö, mida tehakse tavaliselt üks kord aastas või harvem. See hõlmab süvapuhastustöid, mida ei tehta tavaliselt igapäevases koristuses. Suurpuhastus hõlmab erinevaid tegevusi, nagu näiteks kõrgustes puhastamine, pindade pesemine, vaipade puhastamine, mööbli puhastamine, akende pesemine, valgustite puhastamine ja muud sarnased tegevused.

Suurpuhastuse eesmärk on tagada, et kodu, kontor või muud ruumid oleksid põhjalikult puhastatud ning selle käigus eemaldatakse tolmu, mustust ja raskesti eemaldatavaid plekke ning tagatakse kõigi pindade, nurkade ja riiulite põhjalik puhastamine.

Suurpuhastuse maksumus sõltub ruumi suurusest, keerukusest, tööde mahust ja muudest teguritest. Koristusettevõtted koostavad hinnapakkumisi vastavalt konkreetsetele vajadustele ja soovidele.

Suurpuhastus on oluline protsess, et tagada tervislik ja ohutu keskkond elamiseks või töötamiseks ning parandada ruumi esteetilist välimust. Suurpuhastus võib olla ka hea võimalus vabaneda vanadest esemetest ja mööblist, mis ei ole enam vajalikud või asendada need uutega.

Suurpuhastus hind
suurpuhastus hinnakiri

korteri suurpuhastus tallinnas
suurpuhastus tallinnas
maja suurpuhastus

kontori suurpuhastus